We Believe
CUSTOMER IS KING

Compodyne Electronics


Compodyne یک توزیع کننده معتبر نیمه هادی ها ، قطعات الکترونیکی ، قطعات آپشن و یدکی خودرویی در سراسر ایران، میباشد. ارائه خدمات گسترده ما شامل قطعات نیمه هادی، connector ها ، passive ها و اجزای الکترومکانیکی است. Compodyne با تعهد قوی به خدمات مشتریان گرامی میتواند یک راهکار سریع و امن در تامین اجزاء زیرساختها و سامانه های الکترونیک، مخابرات ، بخش قدرت و قطعات خودرویی باشد. به همین دلیل ما برای برتری خدمات مشتری در سراسر ایران پیشرو بوده وهمچنین ارزش داشتن یک فرد آگاه، برای پاسخ سریع به سوالات شما را درک می‌کنیم.


در Compodyne ، تعهد ما به خدمات و پشتیبانی بی‌نظیر ، هیچ مرزی نمی‌شناسد.

تعهد به کیفیت


Compodyne با قابلیت ردیابی کامل بر روی اجزای تجاری فروخته شده، از مرحله فروش گرفته تا حمل و نقل متعهد می باشد که به موقع نیازهای شما را برای داشتن کالای مناسب برآورده کند. ماموریت ما این است که Compodyne منبعی باشد که مهندسین و خریداران از آن برای طراحی ، نمونه سازی اولیه ، آزمایش و ساخت الکترونیک استفاده کنند. خط مشی کیفیت و هر گونه سؤالی در مورد سیستم مدیریت کیفیت ما دارید، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.
 

تاریخچه Compodyne


آنچه امروز شما به عنوان Compodyne می شناسید حاصل یک جرقه ذهنی در سال 2016 با دیدگاهی متفاوت از این تجارت بود که با بررسی های فراوان و خلاقیت های منحصر به فرد به عنوان یک برنامه توزیع قطعات الکترونیک توسط کیوان کیانفرید، مهندس ارشد مخابرات، آغاز شد، در سال 2019 در تهران رشد یافت تا به آنچه امروز Compodyne است، تبدیل شود. این start-up در ابتدا با ذهنیت تامین خارجی قطعات و امکان سفارش انلاین از بازارهای جهانی شروع بکار کرد و در ادامه با ایجاد یک شبکه بزرگ و گسترده از تمامی انبارهای مازاد شرکتهای تولیدی، تفکری برتر را در عرصه زمان تامین و کیفیت تحویل قطعات به نمایش گذاشت. در اواخر سال 2019 با پیوستن رامین مجد به عنوان مدیر ارشد اجرایی فعالیت های حرفه ایی فنی و مدیریتی به بالاترین سطح خود در Compodyne رسید و تیم اجرایی بسیار مجرب در کنار یک سیستم مدیریتی مدرن و هوشمند، توانست عرصه فعالیت های خود را در این زمینه گسترش داده و در بهار سال 2020 با پیوستن تیم کنترل کیفیت به Compodyne گام بسیار مهمی در عرصه این تجارت برداشته شد. امروز، Compodyne با تمرکز بر شیوه های نوین فروش و بازاریابی و خدمات سطح بالا به مشتریان گرامی در زنجیره تامین، همچنان در حال رشد می باشد.
 

بخش‌های ضد جعلی

تمامی بسته بندی های موجود در Compodyne از کوچکترین مورد تا بزرگترین سفارش دارای برچسبهای مخصوص ردیابی، اسکن و اصالت کالای مورد نظر می باشد که این موضوع خود دلالت بر اطمینان ما برعملکرد و تضمین کیفی محصول ارائه شده دارد.